BENIM METIN2 PVP SUNUCU BAşLARKEN ÇALışMAK

Benim metin2 pvp sunucu Başlarken Çalışmak

Benim metin2 pvp sunucu Başlarken Çalışmak

Blog Article

metin2 sipariş esnasında meydan adınız tescil edildikten sonrasında son iade olabilir olmadığı bâtınin akseptans edilmemektedir.

Yeni göbek donanımlar, SSD disk performansı ve 10 Gbit Network ile en hızlı sahne hazzı , en yüce uptime garantisi.

Eşsiz TR Tipi sorunsuz nesne market ile alay malay item satımlarınızı yapabilir ve el paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Auto patcherinize logo eklenir esas sayfa eşya ol vb. gibi butonlar düzenlenir ve firmamıza ilişik reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna antreteki login-loading vizyonunı bileğmeslektirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Sunucu Hizmeti olarak satın almış olduğunuz oyunları MAX 1 Saat içerisinde her şeyi çalışkan bir halde teslim etme garantisi veriyoruz.

Filezilla FTP programı lazımdır sunucumuzun root detayları ile celse açıyoruz. Ama bir web sitesine rabıtlanır kabilinden bandajlanmıyoruz şehir menajer sekmesine tıklıyoruz ve açılan pencerede SSH File transferi seçerek root bilgilerimizle seksiyon açıyoruz. Seksiyon açtıkran sonrasında filesin game kısmını "/usr/game" dizinine atıyoruz ve mysql kısmınıda "var/db/mysql" kısmına atıyoruz.

Bundan dolayı bu konulemi yaparken titiz bir çdüzenışma sürdürün. En rebabi tafsilatsına denli bilgisayarınızda bulunan programları muayene edin. Bu işçiliklemi yaptıktan sonra bilgisayarı yeni baştan esaslatın ve oyuna giriş yapmayı deneyin. Fevkdaki daha fazla hizmetlemlerin tamamını gerçek şekilde uyguladığınızda Metin2 sunucuya ilgilanırken sakatlık problemi ile önlaşmanız neredeyse olanaksızdır.

Şimdiden amade evet: Ön etkinlikler alışılagelen sunucularda şimdi kellelıyor. Sizin kucakin hazırladığımız eylemlerin tafsilatları burada!

ForumMetin2 şimdiki Metin2 pvp serverler bilgelik ve reklam ammaçlı kurulmuş bir toplu tartışma sitesidir. Bunun nispetle vesair pvp serverler,ilede bili ve iş paylaşımları olup kullanıcılarımıza sunmaktayız.Forummetin2 kullanıcıları tüm tecrübelerini bizimle paylaşıp bizde bu paylaşımları kurallarımız dahilinde bir düzende ilerlemesine yardımcı olmaya çkırmızıışmaktan saadet duyuyoruz.

Metin2 Sunucularımızın tamamında hem Yazılımsal hemde Donanımsal olarak Firewall hizmetimizi ücretsiz sağlamlamaktayız. Bu sayede size henüz güvenli ve masumca bir kaşkariko deneyimi sunmaktayız.

Deposunda "ticareti bünyelabilir" olmayan eşyalar kâin bir karakteri sildiğimde ne olabilir? Bu eşyalar silinir mi?

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların yeğleme edebileceği bir sunucu.

Oyunu sıfırladıktan sonra temelı şifreleriniz değişir, size verdiğimiz KontrolPanel.in 'den girerek değçalışmatirip, yine erişebilirsiniz. — Sipariş sayfasında ki lahika düzenımları almazsam ne olabilir? Bunları elan sonrasında alabilir miyim?

VDS: Virtual Dedicated Server’’in kısaltmasıdır. VDS’ler birbirlerinden bağımsız milletvekili olarak çalışırlar. Bu sebeple vps ile arasındaki başkalık VDS’nin paylaşımsız olmasıdır.

metim2 pvp serverer

Report this page